Ma találkoztam Terivel, akivel jó pár hónapja üldözzük egymást, de a mai napot leütöttük pár hete és végre semmi nem állt az utunkba. Moziba mentünk délután, a Cirkoban néztük meg a Visszatérő szerelem című belga-francia filmet, Teri választotta, hogy ő most csak ilyen romi középkorú nő és pasi összetalálkoznak, egymásba szeretnek és boldogan élnek míg meg nem halnak típusú lájti szerelmes filmeket bír csak most nézni, úgyhogy ez jó lesz - gondolhatjátok, hogy végül kurvára nem erről szólt, és nem volt happy end sem, de azért szerettük. Imádom a Cirkót és legszívesebben hetente járnék és válogatás nélkül falnám a filmeket náluk. Anno a gitárosunk ott dolgozott és sokat lógtam ott nála, meg szokta kérdezni, hogy mikor jövök majd és melyik filmet nézném meg, mert akkor majd azt rakja a műsorra. A Gépész című kult filmet pl. tökegyedül néztem meg, emlékezetes élmény volt.
Utána beültünk a Majorkába, ami mindkettőnknek útba esik hazafelé, én ettem egy kecskesajtos salit, ő pedig fröccsözött, miközben az aktuális meccs közvetítését túlkiabálva megbeszéltük az élet nagy dolgait. Arról is beszéltünk, hogy azért nem írja a blogját, mert sokat ül a gép előtt a munkája miatt, és este már nincs kedve elővenni, pedig úgy lenne jó, ha a friss történéseket azonnal leírná az ember - és tényleg, így hát voilá. Nekünk ma beindult a nyár, szombaton megvolt a koncertünk és annyira élveztem, hogy utána megállapítottam megint, hogy én ebből szeretnék élni - csak sajnos nem tudok.
Vasárnap pedig Dani elballagott és előadtuk a 20 perces színdarabot, a Dzsungel könyvének a csupa zene ovis verzióját - jól sikerült, és megkaptuk, hogy ezzel turnéznunk kéne, mert a gyerekek és felnőttek egyaránt nagyon élvezték. Én nagyon megszerettem a szülőket, akikkel összeraktuk, és hiányozni fognak a próbák is nagyon, meg persze ők is. Utána föccsöztünk meg barátkoztunk kicsit, jó volt kicsit együtt lecsengeni meg kiereszteni a gőzt.
Ma pedig végre beindult a nyár, mondjuk én a héten még dolgozom, de ma elmentünk strandolni, a Csillaghegyi strandon voltunk, én most először és nagyon tetszett. Az elején, mikor megvettük a jegyet, a pénztáros nő kérdezte, hogy jártunk-e már ott, és mondtuk, hogy nem, akkor elmondta, hogy mit hol találunk, gyerekvilág, kinti gyerekvilág, ilyen medence olyan medence vagy 10 db, wellnessvilág, szaunák, és amikor odaért, hogy és az ötödik emeleten egy étterem van, akkor azért elkerekedett a szemem, hogy 5 szint van, és plusz még egy csomó dolog kint? Tényleg nagyon durva, és a családi jegy 9 ezer forint volt hármunknak, ami szerintem teljesen oké.
És itt a kánikula, és vele az én időm.
